tide detergent case study important role of money essay babysitter job application letter pencil essay in tamil boy and girl doing homework tangible cultural heritage essay
WHAT WE CAN GIVE TO OUR GUESTS

Yalım Hotel

This is when I discovered the closer route to my hotel was blocked by a concrete wall separating the lanes and had to walk seen a few times farther down to cross.

Yalım Hotel, manzarası güzel küçük ve şirin bir konaklama merkezi olan Fıstıklı Köyünde sizleri misafir etmektedir. İstanbul’a 1,5 saat mesafedeki tesisimizde ailenizle beraber keyifli ve huzurlu bir tatil geçireceksiniz. Konsept olarak aile oteli olan tesisimizde tamamı deniz manzaralı 8 Suite aile odası, 16 Aile odası ve 3 giriş kat odası ile toplam 27 oda 100 yatak kapasitesine sahiptir. Denize sıfır restoranımızda sizler için özenle hazırlanmış, Türk damak tadına uygun ve zengin spesiyalleri ile lezzetli bir tatil geçireceksiniz. Otelimiz ve bölge alkolsüzdür. Otelimizin bayan misafirlerimiz için kapalı yüzme havuzu bulunmaktadır. Çocuklarımız için oyun parkımız mevcuttur, siz tatilin keyfini çıkartırken çocuklarınız da eğlenceli vakit geçirebileceklerdir. Özenle yeşillendirilmiş çay bahçemizde eşsiz yaz akşamlarının tadını çıkaracaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir